Tatranhaus: producent domów z drewna i bali

Firma Tatranhaus znajduje się w malowniczej miejscowości w sercu Tatr - w Podczerwonem koło Zakopanego. Powstała w 1993roku.
Budujemy domy drewniane szkieletowe, domy z bali, karczmy z drewna, domki letniskowe, garaże drewniane i wiele innych konstrukcji... Zajmujemy się także kompleksowym wyposażeniem i wykończeniem wnętrz w drewnie - schody, boazerie, zabudowa wnętrz, barki, schody, meble oraz kompletna stolarka drewniana.
Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne maszyny do obróbki drewna, własna suszarnia zapewniają wysokiej jakości obsługe klienta i trwałe, solidne realizacje. Posiadamy profesjonalny program konstrukcyjno-architektoniczny, dzięki któremu nasi Klienci mogą zobaczyć swój dom, zanim powstanie, obejrzeć 3 wymiarowe wizualizacje i szczegółowe plany.
Drewno z którego korzystamy pochodzi w 100% z Polski i posiada certyfikat jakości FSC. Zastosowane drewna świerkowe lub sosnowe sprawia, że budowane przez nas domy zapewniają przyjazny mikroklimat przez cały rok - dając ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Są zdrowe dla alergików.
Zbudowaliśmy całe osiedla domów z drewna w pobliżu Berlina i w Bawarii. W okolicach Karpacza i w Kostnie niedaleko Gorzowa można podziwiać nasze miasteczka kowbojskie.
Cieszymy się zaufaniem Klientów we Francji, Niemczech, Szwecji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, a przede wszystkim w Polsce, gdzie trafia 70% całej naszej produkcji.

Zobacz stronę KONTAKT - dojazd i dane kontaktowe


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Tatranhaus - producent domów drewnianych i domów z bali. Budujemy domy drewniane szkieletowe, domy z bali, karczmy z drewna, domki letniskowe, garaże drewniane i wiele innych konstrukcji... Zajmujemy się także kompleksowym wyposażeniem i wykończeniem wnętrz w drewnie - schody, boazerie, zabudowa wnętrz, barki, schody, meble oraz kompletna drewniana stolarka okienna i drzwiowa na indywidualne zamówienie.