Domy drewniane

Domy drewniane całoroczne
Dom drewniany są zdrowe, przytulnie i w zgodzie z naturą. To najszybsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania na własne cztery kąty. Całoroczne domy drewniane budujemy w dwóch technologiach - domy szkieletowe z drewna oraz domy z bali. Jako surowiec stosujemy drewno świerkowe, sosnowe lub modrzew (na specjalne zamówienie).

Bliżej natury
Drewno towarzyszy człowiekowi od wieków, jest najbardziej przyjaznym i ekologicznym surowcem. Daje poczucie obcowania z naturą, a jednocześnie, przy zastosowaniu dzisiejszych technologii zapewnia trwałość na lata. W domach drewnianych panuje specyficzny mikroklimat, zapewniając ciepło w zimie i przyjemny chłód latem.

Bezpieczne i tanie w eksploatacji
Wypełnienie z wełny mineralnej (lub szklanej) na łączeniach bali zatrzymuje ciepło wewnątrz budynku, dzięki czemu łatwo jest ogrzać taki dom. Ochronę przed pożarem zapewniają zastawki przeciwogniowe.

Proste i ekonomiczne
Starannie suszone i impregnowane drewno sprawia, że konstrukcja domów jest trwała i odporna na czynniki atmosferyczne. Z kolei prostota konstrukcji oraz szybkość montażu - to dlaczego nasze domy drewniane są ekonomiczne i stanowią poważną konkurencję dla zabudowy murowanej.

Projekty
Wśród naszych projektów każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Od tradycyjnych bo bardzo nowoczesne i niezwykłe konstrukcje, od małych ekonomicznych rozwiązań po duże i okazałe budowle. W każdej chwili mogą Państwo zamówić u nas również projekt domu wg własnych pomysłów.

Tatranhaus - producent domów drewnianych i domów z bali. Budujemy domy drewniane szkieletowe, domy z bali, karczmy z drewna, domki letniskowe, garaże drewniane i wiele innych konstrukcji... Zajmujemy się także kompleksowym wyposażeniem i wykończeniem wnętrz w drewnie - schody, boazerie, zabudowa wnętrz, barki, schody, meble oraz kompletna drewniana stolarka okienna i drzwiowa na indywidualne zamówienie.