Karczmy

Karczmy

Karczmy z drewna
Drewno towarzyszy człowiekowi od wieków, jest najbardziej przyjaznym i ekologicznym surowcem. Daje poczucie obcowania z naturą, a jednocześnie, przy zastosowaniu dzisiejszych technologii zapewnia trwałość na lata. W karczmach drewnianych panuje specyficzny mikroklimat, zapewniając ciepło w zimie i przyjemny chłód latem. Karczmy z drewna budujemy w dwóch technologiach - szkieletowe raz z bali. Jako surowiec stosujemy drewno świerkowe, sosnowe lub modrzew (na specjalne zamówienie). Starannie suszone i impregnowane drewno sprawia, że konstrukcja karczmy drewnianej jest trwała i odporna na czynniki atmosferyczne. 

Projekty
Poniżej kilka przykładowych projektów karczm drewnianych. W każdej chwili mogą Państwo zamówić u nas również projekt domu wg własnych pomysłów.

Tatranhaus - producent domów drewnianych i domów z bali. Budujemy domy drewniane szkieletowe, domy z bali, karczmy z drewna, domki letniskowe, garaże drewniane i wiele innych konstrukcji... Zajmujemy się także kompleksowym wyposażeniem i wykończeniem wnętrz w drewnie - schody, boazerie, zabudowa wnętrz, barki, schody, meble oraz kompletna drewniana stolarka okienna i drzwiowa na indywidualne zamówienie.